O nas

Firma AGK-PARTNER istnieje od 2006 roku. 

Do 2012 roku zajmowała się doradztwem inwestycyjnym, techniczno-budowlanym, projektowaniem i przebudowami budynków (stanowisk) kanałów, stacji kontroli pojazdów. 

 Od 2013 roku samodzielnie realizujemy projekty inwestycyjne w zakresie projektowania, budowy i wyposażania stacji kontroli pojazdów, stacji obsługi i warsztatów samochodowych. 

W dziedzinie stacji kontroli pojazdów współpracujemy z polskim producentem linii diagnostycznych firmą UNIMETAL ze Złotowa. 

 W dotychczasowej swej działalności Firma AGK-PARTNER uczestniczyła w różnym stopniu zaawansowania w realizacji wielu projektów inwestycyjnych w zakresie wyposażania, budowy i przebudowy stacji kontroli pojazdów czy kompleksów diagnostycznych. 

Nasza Firma zarządza swoją działalnością z dwóch biur regionalnych w Pile (Wielkopolska) i w Sędziszowie (Świętokrzyskie). 

Wszystkie stacje kontroli pojazdów realizowane z naszym udziałem bezproblemowo uzyskały poświadczenie zgodności Transportowego Dozoru Technicznego umożliwiające prowadzenie działalności w tym zakresie. 

Zapraszamy wszystkich przedsiębiorców, inwestorów zainteresowanych dziedzinami leżącymi w gestii naszej działalności do współpracy. Zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, aby powierzone projekty realizować sumiennie w całym zakresie.